Vaša exkluzívna svadba na Palmovej riviére v Taliansku

ORGANIZUJEME PRÁVOPLATNÉ SVADBY NA PLÁŽACH, V KOSTOLOCH ALEBO HISTORICKÝCH CENTRÁCH.
Stačí si len vybrať...

Slová ako "partner, partnerka" vás už onudili, svoje drahé polovičky by ste radšej nazývali "manželom, manželkou" a v poslednej dobe dokonca uvažujete nad svadbou, avšak pri pomyslení na desiatky hostí, miestne tradície a vybavovačky vám naskočia zimomriavky?
TAK POTOM STE U NÁS NA SPRÁVNEJ ADRESE, pretože my máme pre vás riešenie!
Zorganizujeme Vám právoplatnú svadbu v úzkom kruhu rodiny a priateľov priamo počas vašej dovolenky v Taliansku.

RECENZIE našich párov


Michal & Klára (CZ)
21.09.2021 Grottammare

"Moc děkujeme za neocenitelnou pomoc s přípravou svatby na Palmové riviéře, v kouzelném přímořském městečku Grottammare. Martina s Gabrielou nám zařídily veškeré dokumenty a postaraly se, aby vše probíhalo bez problémů. Gabriela nám zařídila opravdu nádhernou svatební výzdobu, vše tlumočila a provázela nás celým svatebním dnem. Děkujeme"

Róbert & Silvia (SK)
25.08.2021 Campofilone

"Ďakujeme zo srdca za splnenie nášho sna....svadby na pláži. Za zorganizovanie svadby......prekrásnu výzdobu ktorú som chcela zo sušených doplnkov. Cítili sme sa ako v rozprávke. Bol to pre nás výnimočný....nezabudnuteľný deň plný zážitkov na celý život. Ďakujeme "

Ján & Barbora (CZ)
08.08.2021 Campofilone

"Chtěli jsme vám ještě jednou neskutečně moc poděkovat za zprostředkování našeho velkého dnu. Kdybychom mohli, každý rok bychom ho na tom kouzelném místě opakovali, byl to vyloženě božský zážitek. Od začátku, co jste se o nás starala vy až po poslední den, co se o nás starala koordinátorka Gabrielka. Musím opravdu podotknout, že jste obě dvě ženy na správném místě a jde vidět, že svoji práci milujete a zvládáte ji na 110 %. Opravdu velké díky patří Gabči, díky které jsme si mohli užít překrásnou, intimní svatbu, plnou krásných a dojemných momentů, přesně tak, jak jsme si přáli. Díky ní vše proběhlo naprosto perfektně bez jakéhokoliv problému. Díky její přátelské, vřelé a naprosto profesionální péči jsme prožili den, na který budeme vzpomínat do konce našich životů. Laskavost a pohostinnost Gábinky a její rodiny je prostě "služba", která se nedá zaplatit. Svatbu přes vaši agenturu bych doporučila každému, kdo si chce svůj den užít naplno, jen jeden pro druhého, bez starostí a v krásné prostředí. Campofilone je velmi krásná a malebná destinace s úžasnými lidmi navíc. Místní, úředníci a vlastně všichni s kým jsme přišli do styku byli usměvaví lidé ze kterých šla cítit úžasná pozitivní energie. Jsme moc šťastní, že jsme byli při tak důležité životní událostí obklopeni právě touto energií a těmito lidmi. Ještě jednou velké DĚKUJI vám všem, kteří jste se podíleli na našem splněném snu."

Tomáš & Edita (CZ)
24.06.2021 Lago di Braies

"Vše bylo naprosto perfektní a dokonalé. Rychlá a příjemná komunikace. Super koordinátorka na místě. Úžasná výzdoba, přátelská atmosféra během obřadu. Myslelo se na každičký detail, aby naše svatba byla pro nás nezapomenutelným zážitkem. Opravdu Vám všem moc děkujeme za organizaci té nejkrásnější svatby, jakou jsme si mohli přát . "